Ubytování Škrdlovice, Velké Dářko - Vysočina - ubytování v penzionu (chalupě), Žďárské vrchy, dovolená na Vysočině, víkendové, týdenní a delší pobyty, lyžování na horách, cykloturistika, pěší turistikaVítáme Vás

Rekreační domek Pod lipou a Aparmánový domek U Lucie jsou postaveny vedle sebe ve vesnici Škrdlovice, 8 km severně od Žďáru nad Sázavou v CHKO Žďárské vrchy na Českomoravské vchovině. Nedaleko vesnice se nachází rekreační rybník Velké Dářko (asi 1 km).

 

 

 

 

Rekreační domek Pod lipou

Rekreační domek Pod lipou

Kapacita: 9 osob + dětská postýlka
Wifi zdarma

ZvětšitZvětšit


Zvětšit

Aparmánový domek U Lucie

Kapacita: 2-16 osob. Každý apartmán má kapacitu 8 osob.

ZvětšitZvětšit


Svoji odpočinkovou dovolenou prožijete obklopeni klidným prostředím lesů, luk, pastvin a rybníků. Zdejší okolí je ideální k podnikání různých výletů do přírody a k jiným zajímavostem s rodinou s dětmi. Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku, turistiku a houbaření. Velkou výzvou pro cykloturisty je nádherný kopcovitý terén. V zimě si zde přijdou na své vyznavači běžek.

V obci najdete velmi dobře vybavený obchod s potravinami, poštu a dostatečné množství kvalitních restaurací. Domek je v roce 2008 kompletně zrekonstruován. Nabízíme Vám celoroční ubytování.

Zvětšit

Letní aktivity: 200 m od domku můžete navštívit tenisové kurty, kuželky a děti si mohou hrát na pískovišti, skluzavce a dětské lanovce. 1 km od obce se rozkládá rekreační rybník Velké Dářko, který je největším rybníkem na Českomoravské vrchovině a také největší v kraji Vysočina. Zde si můžete vypůjči loďky, šlapadla a také windsurfing. 5 km od obce se nachází také přehrada Pilská nádrž, je též vhodná ke koupání, ale hlavně k rybolovu. 3 km od obce v obci Polnička můžete využít saunu. V krajském městě Jihlava je nově vytvořené venkovní, ale i kryté kupaliště s tobogány (40 km od obce).

Zimní aktivity: 100 m od domku mohou děti sáňkovat na svahu a v blízkosti je také rybník, kde mohou bruslit. V zimním období je Vysočina protkána velkým množstvím upravených běžeckých tratí a Skiareály, jejichž nabídka a kvalita se stále rozšiřuje. Např. 15 km od obce je sjezdovka Harusák u Nového Města na Moravě ale také sjezdovka u Hlinska v Čechách (15 km).

Tipy na výlet: